História firmy a poslanie firmy

Firma VENDA vznikla v roku 1990 ako obchodná spoločnosť, zaoberajúca sa malo a veľkoobchodom s dámskou a pánskou bielizňou. Od známych značiek, po ich etablovaní na Slovenskom a Českom trhu, sa firma sústredila na novo prichádzajúcich výrobcov. Výrobky niektorých z nich Vám ponúkame na našich webových stránkach.

Snažíme sa pre Vás vybrať čo najlepší pomer kvality a ceny. Naším hlavným cieľom je ponúkané kolekcie neustále rozširovať a zlepšovať nami ponúkané služby, ktoré budú smerovať k obojstrannej spokojnosti.

Od roku 1994 firma začala malo a veľkoobchodný predaj závesov a záclon, aj s následnou realizáciou vnútorných interiérov týkajúcich sa tejto komodity.

Na našich stránkach Vám ponúkame tzv. Hotový program - teda už hotové závesy a záclony, ktoré stačí len zavesiť.

Ale naším hlavným nosným programom je tzv. odstrih - kupón, ktorý sme zaviedli pre našich veľkoobchodných partnerov a teraz ho ponúkame aj Vám. Čo to pre Vás znamená? Ak potrebujete z danej látky a farby povedzme 3 m, my Vám ich odstrihneme, zabalíme a pošleme.

Zároveň Vám vieme odporučiť interiérové štúdio, ktoré je najbližšie ku Vám a to na celom území Slovenskej a Českej republiky.

TREVIRA CS: závesové látky a záclony, ktoré spĺňajú normy pre požiarnu bezpečnosť v rámci Európskej únie. Dôležité hlavne pre hotely, penzióny, reštaurácie, vlaky atď. U týchto látok nie je možný odstrih (len celé baly) a doba dodávky je cca 45 dní.

Ponúkame Vám tzv. blackout a dimout, teda závesy cez ktoré "nie je vidieť". Používajú sa na úplné zatemnenie interiéru, samozrejme v medziach technických možností.

Pre prípadné otázky nám prosím píšte na náš e-mail: obchod@peknabielizen.sk

Za prejavenú dôveru Vám vopred ďakujeme.

zavesy
tvoje byvanie SKtvoje byvanie EU