Športové podprsenky:
Počet na stránke: Zoradiť podľa:

Športové podprsenky

Športová podprsenka: Prečo je to tak dôležité?
Okrem pohodlných topánkok a módneho športového oblečenia, by ste si vždy mali kúpiť aj vhodné a spoľahlivé športové podprsenky. Pri športovaní sú prsia v pohybe, ale náš hrudník nebol od prírody pripravený na tieto pohyby - aby ste u Vás zábránili bolesti a preťažovaniu citlivého prsného tkaniva, mali by ste nosiť špeciálnu podprsenku.
V športe, ako je napr. jogging, alebo jazda na koni sú prsia vystavené extrémnemu zaťaženiu - Vaše poprsie sa dvíha a klesá pri každom kroku až o cca deväť centimetrov. Tieto nežiaduce pohyby sú redukované až o 78% dokonale padnúcou športovou podprsenkou. V závislosti na intenzite cvičenia máme vhodné a moderné športové podprsenky, ktoré sú dokonale prispôsobené potrebám ženského tela.
Vyberajte si podprsenku pre šport podľa stupňa Vašej fyzickej aktivity a športového stupňa záťaže. Nesprávny výber bude mať pre Vás nepriaznivé zdravotné následky, či už bolesť chrbta, hlavy, poprípade nesprávne držanie tela. Športová podprsenka (podprsenka pre šport) Vám musí "sedieť". Obvod nesmie byť tesný a ani voľný. Nesmie Vás obmedzovať v pohybe. Prsia musia byť extrémne dobre držané, bez toho, aby Vám pri zdvihnutí rúk "vyliezali" z podprsenky. Podprsenky pre nízky stupeň záťaže - Light Support sú vhodnými napríklad na chôdzu, golf, lukostrelbu a voľnopohybové rekreačné aktivity. Tieto základné požiadavky určite zvládnu aj podprsenky určené pre strednú fyzickú záťaž - Firm Support, a naviac sú ešte vhodné napríklad na lyžovanie, tenis, či vysokohorskú turistiku. So športovými podprsenkami pre vysokú fyzickú záťaž - Maximum Support zvládnete jogging, loptové hry, aerobik, ale aj napríklad jazdu na koni. Výber je na Vás. Bonus pre Vás: Kúpte 2 a viac a získajte zaujímavú zľavu!

zavesy
tvoje byvanie SKtvoje byvanie EU